ATOSTOGOS IR POILSIS SAULĖJE – IŠBANDYMAS JŪSŲ PLAUKAMS

Atostogos daugeliui asocijuojasi su saule, jūra, vėju ir visiška laisve nuo kasdienių darbų. Deja, labai dažnai atostogos negailestingai žaloja plaukus ir lieka nemaloniu atostogų prisiminimu.

Kad taip nenutiktų šiame straipsnyje norime pasidalinti ir priminti geriausiai nuo atostogų iššūkių plaukus apsaugančių sprendimų penketuku.

Galvos apdangalai

Galvos apdangalai maksimaliai apsaugos tik tuomet, jei paslėpsite ne tik viršugalvį, bet ir plaukų galiukus. Jei neturite skrybėlės ar kepuraitės, apsaugoti plaukus galite ir skara ar net marškinėliais. Atminkite, kad kūrybiški ir kartais gal ne visai stilingi galvos apdangalų sprendimai gali tapti tikru išsigelbėjimu ir pačia geriausia apsauga Jūsų plaukams.

Nenuplaunamos priemonės

plaukų apsaugaNenuplaunama apsauga nuo karščio ir išorinių veiksnių sukuria papildomą apsauginį sluoksnį, kuris padės apsaugoti plauką nuo išsausėjimo, pripildys naudingais komponentais.

Jei bijote papildomo apsunkinimo, tuomet HH SIMONSEN HEAT PROTECTION purškiklis arba Olaplex No.9 plaukus apsaugantis serumas gali tapti puikiu sprendimu siekiant išsaugoti plaukų apimtį ir purumą.

Išsamiau, apie nenuplaunamas priemones plaukams, rasite mūsų ankstesniame tinklaraščio įraše – NENUPLAUNAMO KONDICIONIERIAUS NAUDA PLAUKAMS .

Drėkinančios plaukų priežiūros priemonės. Rinkdamiesi kasdienes plaukų priežiūros priemones skirkite dėmesio plaukus drėkinantiems produktams, taip pat nepamirškite apie intensyvesnę jų priežiūrą saulėtu laikotarpiu.

Po alinančios kaitros, atstatykite prarastą drėgmę plaukuose ir būtinai palepinkite juos kaukėmis.

Jei dar neturite savo mėgstamiausios – rekomenduojame išbandyti INOAR DAYMOIST kaukę, kuri pasirūpins intensyviu drėkinimu ir atstatymu, palengvins iššukavimą, suteiks spindesio ir papildomą apsaugą nuo karščio paveiktiems plaukams.

Apsauga ir atstatymas

Svarbu nepamiršti, kad ne tik saulė alina plaukus. Anksčiau ar vėliau jie nukenčia nuo įvairaus neigiamo aplinkos poveikio, taip pat šukavimo, džiovinimo ar cheminių medžiagų. Ilgainiui ši žala susilpnina plaukus, todėl jie praranda blizgesį, elastingumą ir jaunatvišką išvaizdą, kuria pasižymėjo anksčiau.

Be įprastų kasdieną naudojamų priemonių, tokių kaip – šampūnas, kondicionierius ar kaukė, svarbu į rutiną įtraukti ir stipresnio poveikio priemones, skirtas apsaugoti, atkurti ir stiprinti ne tik išorinius, bet i vidinius plauko sluoksnius. Priemonės, su aktyviais komponentais veikiančiais molekuliniame lygmenyje, tokios kaip OLAPLEX ir K18 padės sumažinti padarytą žalą ir palaikyti sveiką plaukų būklę.

Procedūros salone turėtų būti ne tik tam, kad paryškinti, pakeisti plaukų spalvą ar pakirpti plaukų galiukus

Individualiai parinktos atstatomosios, drėkinančios ir spa procedūros, nepriklausomai nuo sezono – vienas efektyviausių būdų prisotinti plaukus naudingomis medžiagomis ir juos sustiprinti. Be to, specialisto konsultacija padės tinkamai pasirinkti kosmetiką, skirtą naudoti namuose, atsižvelgiant į esamą plaukų būklę.

Rūpindamiesi savo oda – nepamirškite ir plaukų

Jei po sūrių maudynių ant odos jaučiate nemalonų tempimą ir skubate nusiprausti po dušu, atminkite, kad ant plaukų patekusi jūros vandens druska džiovina plauką ir skatina jo lūžinėjimą. Gal žaismingos, po vandens maudynių, susiformavusios plaukų bangos atrodo stilingai, tačiau toks „atostogų įvaizdis” negailestingai alina Jūsų plaukus. Atostogaudami leiskite ilsėtis ne tik sau bet ir savo plaukams.

Jei karštuoju laikotarpiu tinkamai pasirūpinsite ir apsaugosite savo plaukus, išvengsite plaukų sausėjimo, pasipūtimo ir elektrinimosi žiemos laikotarpiu, o plaukų priežiūra netaps kasdieniu iššūkiu.

Plaukų procedūras atlikti ir minėtus produktus galima įsigyti bei pasikonsultuoti galima www.artistic.lt

Patarimais dalinasi – artistic studijos plaukų priežiūros meistrė Renata

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite