Rankų nagų priežiūra

ranku nagu preiziuraRankos ir nagai – tarsi žmogaus vizitinė kortelė, dėl šios priežasties kiekvienas mūsų turi rūpintis nagų priežiūra. Sutikite, dailūs, odelėm neapaugę nagai, tvarkingas manikiūras yra itin malonus vaizdas akims. Malonus tiek vyrams, tiek moterims, todėl nagų priežiūra rūpintis reikia ir vienai ir kitai lyčiai. Negana to, išpuoselėti ir sveiki nagai liudija apie prisižiūrintį, savimi besirūpinantį, tvarkingą žmogų, todėl ir dėl to nagų priežiūrai reiktų skirti daug dėmesio, juk ne veltui sakoma, kad pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi. 

Rankų nagai yra sudaryti iš baltymo sluoksnių. Atskirti sveikus nagus nuo nesveikų yra labai paprasta. Sveiki nagai yra vienodos spalvos, neturi jokių griovelių, įdubimų, yra lygūs, o nesveiki – atvirkščiai, pageltę, nelygūs, įdubę.
Tvarkingi, arba atvirkščiai, netvarkingi nagai, tai tas pats, kas dailus rūbas, juk tai ta pati išorė, kuri ieškant naujo darbo, gali tapti labai svarbiu faktoriumi. Patys pagalvokite, darbinatės klientų aptarnavimo srityje, o Jūs niekada neskyrėte didelio dėmesio nagų priežiūrai, tikėtina, kad būtent dėl netvarkingos išvaizdos Jūsų nepriims. Juk tokiame darbe reprezentatyvi išvaizda reiškia labai daug.

Neskiriant dėmesio ir laiko nagų priežiūrai, jie ne tik pradeda atrodyti negražiai, bet ir atsiranda įvairių nagų problemų. Pasirodo, nagai gali labai daug pasakyti apie Jūsų sveikatą, pavyzdžiui, jei Jūsų nagai pageltę – gali būti, jog turite problemų su kepenimis, jei ant nagų atsirado baltų dėmių, Jums turbūt trūksta cinko. Sausi nagai? Derėtų gerti daugiau vandens. Vadinasi, skiriant laiko nagų priežiūrai įvairias sveikatos problemas galite pastebėti kiek greičiau.
Pagrindinės – nagų trupėjimas ir sluoksniavimasis. Sluoksniuotis nagai gali dėl dažno sąlyčio su plovimo priemonėmis, dėl daug laiko praleidžiamo drėgnoje aplinkoje, dėl vitaminų trūkumo, sveikatos sutrikimų, kalcio trūkumo.

Yra keletas būdų, padedančių kovoti su nagų problemomis ir suteikiančių galimybę pasirūpinti tinkama nagų priežiūra. Na, o geriausia naujiena yra tokia, kad praktiškai visas nagų priežiūros procedūras galite atlikti ir namuose.
 Gerkite kalcio tabletes + vitaminas D;
 Naudokite vitaminais praturtintas priemones, kurios skirtos nagų stiprinimui;
 Nagus dildykite viena kryptimi, naudokite kartoninę arba stiklinę dildę;
 Moterims patartina naudoti nagų laką, o geriausiai tinka stiprinamųjų savybių turintis lakas;
 Rinkitės tik acetono neturinčius nagų lako valiklius;
 Reguliariai mirkykite nagus specialiose vonelėse ( 3-5 lašeliai jodo, 3 šaukštai alyvuogių aliejaus. Užtepus ant nagų – palaikyti apie 20 min., tada nuskalaukite ir patepkite rankas bei nagus maitinamuoju kremu);
 Indus plaukite tik su guminėmis pirštinėmis;
 Daiktus kelkite ar stumkite ne nagais, o pirštų pagalvėlėmis;
 Naudokite tik kokybiškas manikiūro žirklutes;
 Reguliariai masažuokite nagus eteriniu aliejumi;
 Valgykite figas, migdolus, pieno produktus, datules, morkas, apelsinus, gerkite burokėlių sultis.

Taigi, laikantis šių patarimų, skirtų tinkamai nagų priežiūrai bei reguliariai darantis manikiūrą – tvarkingi ir gražūs nagai puoš Jus kas dieną. Juk nesutvarkyti nagai gali padaryti tiek pat žalos, kiek ir dėmėti rūbai ar purvini batai.

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite