Braziliškas plaukų tiesinimas

plaukaiAr teko sutikti moterį, kuri būtų visiškai patenkinta savo išvaizda? Net grožio karalienės turi įsivaizduojamų trūkumų, dėl kurių labai išgyvena. Plaukai – viena iš priežasčių liūdėti atsisėdus priešais veidrodį. Juk visos žino, kad garbanės pavydi tiesiaplaukėms, o turinčios lygius plaukus geidžia garbanų.

Tačiau jei širdžiai nemieli garbanoti plaukai į neviltį galėjo varyti mūsų mamas ir močiutes, tai mums šiuolaikinės technologijos siūlo puikią išeitį, kaip ištiesinti neklusnias garbanas. „Sugiharos“ Grožio Terapijos ir Chirurgijos Klinikoje atliekamas braziliškas plaukų tiesinimas – moderni ir inovatyvi plaukų priežiūros procedūra, pilnai atkurianti plauko struktūrą.

Svarbiausia – šios procedūros metu plaukai tausojami, nes plaukų atstatymas paremtas keratinu – pagrindiniu žmogaus odos, plaukų ir nagų baltymu. Tai natūrali medžiaga, padedanti plaukams atstatyti savo natūralias galias, grąžinti jiems šilkinį spindesį ir itin efektyviai juos ištiesinti.

Ši procedūra atstato netgi labiausiai pažeistus plaukus, nepakeisdamas plauko šerdies. Kuo labiau pažeistas plaukas, tuo efektas pastebimesnis. Plaukai tampa atsparūs drėgmei ir lietui. Gali būti gydomi visų tipų plaukai: natūralūs ir chemiškai apdoroti (dažyti, šviesinti, chemiškai sugarbanoti arba ištiesinti). Priaugintiems plaukams nerekomenduojama naudoti dėl pavojaus pažeisti priauginimo kapsules.

· Ilgalaikis efektas – teisingai prižiūrint plaukus, apie apie 5 mėnesius nebereiks kaskart vargti juos tiesinant įprastomis žnyplėmis!

· Po ilgalaikio tiesinimo procedūros klientės plaukų sušukavimas trunka vidutiniškai 75% trumpiau.

· Plaukai taps atsparūs lietui ir drėgmei, nereikės nerimauti, kad patekus lietaus ant plaukų, jie susigarbanos ar susibanguos ir visas tiesinimas žnyplėmis nuėjo veltui…

· Išplovus plaukus, jie džius trumpesnį laiką, o išdžiūvę bus tokie pat tiesūs kaip ir prieš plovimą.

· Keratinas padengia plauką apsauginiu „šarvu“, todėl jis yra apsaugomas nuo išorės poveikio, o tokiu būdu dažytų plaukų spalva ilgesnį laiką išlieka ryškesnė.

· Sudėtyje yra didelis kiekis keratino, Negyvosios jūros komponentų ir kitų natūralių ingredientų.

· Profesionali formulė apsaugo plaukus nuo aukštos plaukų tiesintuvo temperatūros poveikio.

· Keratinas gydo ir atkuria plaukus (efektyviau už plaukų laminavimą).

· Tiesinimo procedūrą galima atlikti po cheminio sušukavimo, HAIR BOTOX, HAIR PLAZMA procedūrų ar bet kokio tipo dažymo praėjus 2 savaitėms

· Plaukus galima dažyti praėjus savaitei po tiesinimo procedūros. · Tinka visų tipų plaukams.

· Keratiną galima naudoti dažnai (nėra apribojimų), net nuo 13 metų.

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite