Elektroepiliacijos depiliacija – naujosios kartos pasirinkimas?

Puiki asmens higiena turi būti kiekvieno iš mūsų prioritetas norint jaustis ne tik komfortabiliai, tačiau kartu ir švariai. Na, o tam, kad tinkamai prižiūrėti savo kūną, reikia rūpintis savo rankomis bei kojomis. Tam, kad išsirinkti tinkamiausią jų priežiūros būdą reikia apžvelgti tokio pobūdžio savęs priežiūros būdus.

Šiame straipsnyje būtent tai ir padarysime, aptarsime tris populiariausias metodikas: Fotoepiliacija, lazerio depiliacija bei elektroepiliacija. Manome, kad būtent elektroepiliacija,  kurį turi  vienas  populiariausias depiliacijos centras Kaune, dažnu atveju, gali būti tinkamiausias jums. Klausiate, kodėl? Sužinosite skaitydami žemiau.

Fotoepiliacija

Šios metodikos metu plaukai, kartu su jų šaknelėmis yra pašalinami augimo stadijoje. Tai leidžia jų atsikratyti ilgesniam laikui vos kelių procedūrų metu. Šalinant plaukus įprastais depiliacijos metodais nuimama 5 kartus mažiau plaukų, o dedamos pastangos bei laiko resursai yra žymiai didesni. Tai vyksta dėl tradicinių metodų silpno efektyvumo.

Kaip tai vyksta?

Fotoepiliacijos metu lazeriu yra sugeneruojamos specifinio ilgio šviesos bangos kurios geba itin efektyviai atlikti plaukų šalinimo darbą. Šios bangos, nukreiptos į tą kūno vietą sukoncentruoja tam tikrą kiekį šilumos, todėl pašalinamas plaukas kartu su savo svogūnėliu (šaknimi).

Kokie privalumai?

Kartu su šia procedūra, dažnai yra integruojamos, tam tikros šaldymo metodikos, kurios leidžia sumažinti skausmą, todėl procedūra bus ne tik maloni, kaip buvo prieš tai minėta, tačiau ir maloni, dėl itin nedidelio odos dirginimo.

Lazerio depiliacija

Tai tai pat dar viena metodika paremta koncentruotos šilumos panaudojimu šalinant plaukus. Naudojant lazerines technologija būtina atsižvelgti į tai, kokių rezultatų jūs siekiate ir kokio efektyvumo jūs norite. Kadangi šis metodas naudoja daugiau bangų energijos, lazeriai dažniausiai laikomi galingesniu metodu nei fotoepiliacijos (šviesos) metodika.

Čia kartu yra būtina atsižvelgti į tai koks jūsų odos tipas, kadangi tinkamas nežinojimas gali iššaukti net ir neigiamą reakcija kuri jūsų odą pažeistų. Tokia procedūra geriausiai tinka I ir III tipo odai.

Depiliacijos centras Kaune

Kviečiame apsilankyti naujame ir moderniame Depiliacijos centras Kaune Depiliacijos salonas, kur patyrusios specialistės suteiks visą reikalingą informaciją apie norimą procedurą.

Kaip tai vyksta?

Į norimą kūno vietą yra paleidžiamas galingas, šiluma paremtas lazeris, kuris priešingai nei fotoepiliacijos metodo metu, neskleidžia pakankamai plataus šviesos pluošto į tam tikrą sritį, bet siunčia labiau koncentruotas šilumos bangas.

Kokie privalumai?

Tai galingesnis bei efektyvesnis metodas lyginus su praeitu. Pasirinkus metodiką itin pajėgiu lazeriu, gali būti pasiekti dar greitesni šalinimo rezultatai. Tai kartu reikalaus ir mažiau procedūrinių sesijų. Užuoti 5-7 fotoepiliacijos būdu, galėsite apsieiti su 3 lazeriniu metodu.

Elektroepiliacija

Straipsnio pradžioje minėjome, jog manome, kad tai geriausias plaukų šalinimo metodas jums. Kodėl taip galvojame? Priežastis visai paprasta – jums užteks vos VIENO karto. Tikrai taip, šio proceso metu plaukai yra pašalinami per kelis kartus iš tam tikros srities, tačiau jie – nebeatauga.

Taigi, kodėl nepasinaudojus galimybe itin komfortabiliai bei neskausmingai pašalinti visus nenorimus plaukelius?

Kaip tai vyksta?

Šio būdo metu plaukai kartu su savo svogūnėliu yra panaikinami elektros srovės pagalba. Plono siūlo arba adatos dėka galima lengvai pasiekti pačią plauko šaknį ir tai efektyviai panaikinti jį iš nenorimos srities.

Kokie privalumai?

Saugi, gilias tradicijas turinti technologija, pradėta naudoti dar XIX amžiaus pabaigoje ir vystyta iki šiol, taigi galite būti garantuoti, jog medicinos ekspertai žinos ką daro.

Kitas pliusas, tai preciziškiausias šalinimo metodas. Čia nebus naudojami lazeriai ar šviesa, o plauko sritis bus tiesiogiai pasiekta procedūroje naudojama adatėle.

Dar vienas pozityvus aspektas metodo universalumas. Kadangi mūsų oda gali būti skirtingo tipo bei jautrumo, depiliuojant jos sritis reikia būtinai atsižvelgti į tai. Elektroepiliacijos metodikai išimčių daryti nereikia, nes ji tinka, bet kokiai odai ir bet kokiai jos sričiai.

Galbūt galvojate, kodėl toks tradicijomis paremtas metodas yra geresnis nei lazerinės ar šviesos technologijos? Priežastys paprastos – čia lengviau pasiekiama norint pašalinti sritis, nėra rizikos pažeisti odą naudojant per didelį koncentruotos šiliumos kiekį, na o lengva elektros srovė tik dar labiau užtikrina geresnius rezultatus.

Kokį būdą pasirinkti?

Renkantis tinkamiausią depiliacijos būdą jūs pats sprendžiate tai koks būdas jums atrodo geresnis. Visi straipsnyje paminėti būdai turi savo išskirtinius privalumus, dėl savo skirtingų veikimo būdų.

Mūsų manymu, elektroepiliacijos metodas yra ryškiausias – dėl savo universalumo bei labiausiai išvystytų technologijų kiekvienam žmogui.

Šaltinis: epil.lt

Depiliacijos salono adresas: Kęstučio g. 93, Kaunas

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite