Kaip numesti svorio vestuvėms vos per porą savaičių?

Norėdami turėti gražias vestuves, jūs tikrai turite turėti geriausią fizinę formą, todėl kai kurioms merginoms reikia šiek tiek numesti svorio – numesti svorio, kad su vestuvine suknele atrodytų tiesiog nenugalimai. Visų pirma, jūs turite suprasti, kad jūsų kūnui reikia tinkamos subalansuotos maistingos dietos, kasdien su atitinkamais poreikiais: vitaminais, mineralais, baltymais ir angliavandeniais.

Kad vestuvėms būtų garantuotai numesti svorio, reikia peržiūrėti ir pakeisti savo mitybos įpročius. Tačiau, kaip taisyklė, būsimoji nuotaka neturi pakankamai laiko radikaliai pakeisti savo gyvenimo būdą. Šiuo atveju geriausias pasirinkimas būtų laikytis dietos ir daugybės papildomų taisyklių.

Pasiruošimas svorio metimui

  1. Pasverkite save ir užsirašykite savo svorį.
  2. Išmatuokite savo parametrus ir taip pat juos užsirašykite.
  3. Nusifotografuokite su šiuo svoriu ir pasirašykite nuotrauką.
  4. Nuspręskite, kiek kilogramų ir centimetrų norite numesti svorio ir kiek tam turite laiko.
  5. Pasirinkite dietą, kurios laikysitės. Be toliau pateiktos greitosios dietos, taip pat galite pasirinkti greipfrutų dietą, labai skanią ir saldžią varškės bananų dietą arba plokščio skrandžio dietą, kurios dėka vestuvinėje suknelėje atrodysite nuostabiai.
  6. Raskite sau „bendrininką“ draugės ar motinos asmenyje, kuri taip pat nori numesti svorio iki jūsų vestuvių dienos.

Pagrindiniai dietos principai prieš vestuves

1.Nemėginkite savęs badauti! Iš pradžių tikrai galima pastebimai numesti svorio, bet paskui svoris tikrai sugrįš. Be to, pasiruošimas vestuvėms jau atima per daug pastangų ir energijos.
2. Valgykite dažniau, bet mažomis porcijomis. Labai dažnai antsvoris atsiranda dėl persivalgymo, o ne dėl netinkamo maisto.
3. Valgykite tik sveiką maistą be konservantų, dažiklių ir priedų.
4. Visiškai išbraukite iš dietos druską ir cukrų, taip pat visus desertus ir saldžius kepinius.
5. Gerkite pakankamai vandens, kad išliktumėte hidratuotas, ir vartokite vitaminų/mineralų papildus, kad įsitikintumėte, jog gaunate pakankamai to, ko jums reikia.
6. Nevalgykite po 18 val., nes po šio laiko virškinimas pastebimai sulėtėja. Galite sau leisti tik nedidelį nekaloringą užkandį – obuolį, apelsiną ar pusę stiklinės natūralaus jogurto be dažiklių ir priedų.
7. Kiekvieną rytą prieš valgydami pasisverkite ir pasimatuokite savo parametrus, o tada įveskite duomenis į svorio metimo planą.

Numesti svorio vestuvėms: savaitės meniu. Dieta prieš vestuves ant kopūstų sriubos, daržovių ir vaisių leis greitai numesti svorio keliais kilogramais.

Pirmoji diena

Valgykite visus norimus vaisius, išskyrus bananus. Taip pat galite valgyti kopūstų sriubą (shchi) neribotais kiekiais. Gėrimai apima spanguolių sultis ir nesaldintą arbatą.

Antra diena

Valgykite šviežias arba garuose troškintas daržoves neribotais kiekiais ir kopūstų sriubą. Daugiausia rinkitės žalias daržoves, neįtraukite ankštinių augalų, žirnių ir kukurūzų. Pietums galite suvalgyti vieną vidutinio dydžio keptą bulvę. Šią dieną draudžiama valgyti vaisius.

Trečia diena

Pirmos ir antros dietos dienų derinys – galite valgyti kopūstų sriubą, vaisius ir žalias daržoves.

Ketvirta diena

Valgykite kopūstų sriubą ir bananus (iki 8 vnt.). Galite išgerti dvi stiklines lieso pieno.

Penkta diena

20-30 gramų liesos jautienos ir kopūstų sriubos neribotais kiekiais. Jei pageidaujama, jautieną galima pakeisti vištienos filė arba liesa žuvimi.

Šešta diena

20-30 gramų jautienos, 30 gramų vištienos ir žalių daržovių. Kopūstų sriuba neribotais kiekiais.

Septintoji diena

100 gramų rudųjų ryžių, nesaldintų vaisių sulčių ir žalių daržovių. Kartą per dieną būtinai valgykite kopūstų sriubą.

Pabaigai

Šios dietos galima laikytis tik 7 dienas kas dvi ar tris savaites. Taigi, įtraukę dietą į pasiruošimą iškilmingiausiam renginiui, tikrai sulieknėsite ir atrodysite puikiai, ko dėka vestuvės neabejotinai taps džiugiausia diena, o vestuvių foto ir vaizdo filmavime įamžinsite Jūsų akinamą grožį ir liekną figūra daugelį metų!

Šaltinis: santuoka.lt

Susiję Įrašai

Dietos
Taip Pat Skaitykite