Kaip pasidaryti pačiai tvarkingą manikiūrą?

Tvarkingas manikiūras gali žymiai pagerinti jūsų rankų išvaizdą ir pasitikėjimą savimi. Tačiau ne visada turime galimybę apsilankyti grožio salone, todėl svarbu mokėti atlikti manikiūrą patiems naudojant žirklutes nagams ir odelėms iš Beauty24.lt. Šiame straipsnyje dalinsimės svarbiais patarimais, kaip pasidaryti tvarkingą manikiūrą savo rankoms.

Surinkite reikiamus įrankius ir priemones

Prieš pradedant, įsitikinkite, kad turite viską, ko reikia: nagų šveitiklį, nagų kirpimo žirkles, nagų stūmiklį, nagų laką, lakų šalinimo priemonę, nagų plakteną, vandenį, rankšluostį ir nagų lakavimo pagrindą , laką pabaigai kūno kremą.

Valykite nagus

Pradėkite nuo pašalinių lakų ar apnašų šalinimo. Tą galima padaryti su švitrine, kuri yra speciali priemonė nagų lakui šalinti. Po to, nušluostykite visus nagus vandeniu ir pašalinkite dulkes.

Formuokite nagus

Nagus galima kirpti pagal norimą formą – tiesiai arba suapvalintus. Jie taip pat gali būti šiek tiek ištrinti nagų šveitikliu, kad būtų tolygūs. Užtikrinkite, kad kirpimo žirklių galiukai būtų labai aštrūs.

Paruoškite nagų paviršių

Stumkite nagų kutikulas atgal naudodami nagų stūmiklį. Šis žingsnis yra svarbus, nes tvarkingai paruošti nagų paviršiai padės nagams ilgiau išlaikyti savo grožį.

Lakavimas

Pirmiausia naudokite nagų lakavimo pagrindą, kad nagai būtų glotnūs ir sklandūs. Po to, pradėkite lakavimą pasirinktu laku. Norėdami pasiekti vienodą ir tvarkingą dengimą, naudokite tris plonas lakavimo sluoksnius. Po kiekvieno sluoksnio palaukite, kol lakas išdžius.

Detalesnis nagų valymas

Po lakavimo, jei pasilikote laką ant odos, jį pašalinkite naudodami specialią lako šalinimo priemonę ir mažą šepetėlį.

Užbaigimas

Po viso lakavimo proceso, užfiksuokite rezultatą naudodami nagų lakavimo viršutinį laką. Jis suteiks spindesį, apsaugos nagus nuo žalos ir sustiprins laką. Leiskite laku išdžiūti ir mėgaukitės savo tvarkingais nagais. Pasimėgaukite tuo, ką sugebėjote pasiekti patys.

Atlikdami šiuos žingsnius, galėsite pasidaryti tvarkingą manikiūrą savo rankoms. Svarbu būti kantriais ir stengtis, nes manikiūro įgūdžiai tobulėja praktikuojant. Laikui bėgant, jūs tapsite eksperte savo rankų priežiūroje ir turėsite gražius, prižiūrėtus nagus bet kuriuo metu.

Papildomos rekomendacijos

Žinoma, štai dar penki patarimai, kurie padės jums pasiekti puikų rezultatą savo manikiūro procese:

  • Hidratuokite nagų kutikulas: Norėdami išlaikyti sveikas nagų kutikulas, naudokite specialų nagų aliejų arba kremą. Tai suteiks jums tvirtesnius ir lankstesnius kutikulas.
  • Atsižvelkite į savo nagų tipą: Nagai gali labai skirtis tarp žmonių. Jei turite trapūsius arba plonus nagus, naudokite stiprinančius lakus arba gelių lakavimą. Jei jūsų nagai linkę į pleiskanojimą, rūpinkitės odos mityba ir drėkinimu.
  • Nagų šepečiai ir spalvinimo juostelės: Jei norite kurti meninius nagų dizainus, įsigykite nagų šepečius ir spalvinimo juostelės. Tai leis jums sukurti įspūdingus modelius.
  • Laikykite savo nagų įrankius švarius: Po kiekvieno naudojimo valykite nagų šveitiklį, nagų kirpimo žirkles ir kitus įrankius. Tai padės išvengti bakterijų ir infekcijų plitimo.
  • Eikite į pamokas arba žiūrėkite pamokas internete: Jei norite tobulėti savo manikiūro įgūdžius, įsitraukite į mokymus arba pažiūrėkite pamokas internete. Tai padės jums išmokti naujus triukus ir stilius.

Informacijos šaltinis: https://www.beauty24.lt

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite