Ar galite numesti svorio, jei tik vaikščiojate?

ar galite numesti svorio jei tik vaiksciojate

Ar galima numesti svorio vaikščiojant pavyzdžiui su savo augintiniu? Tinkamai maitinant savo augintinį Dimedium.lt maistu ir palaikant savo ir jo fizinę būklę galėsite užsitikrinti laimingą ir turiningą gyvenimą.

Turime trumpą atsakymą tiems, kurie vis dar abejoja žygio nauda figūrai. Anksčiau žmonės nekeliaudavo viešuoju transportu ir automobiliais, todėl buvo liekni ir fiziniai, o prieš 100 metų nutukimo problemos nebuvo. Ar tai tiesa?

Ar galima numesti svorio vaikščiojant?

Žmonėms per sunku numesti svorio. Atrodo, kad svorio metimas yra pagrįstas kažkokiomis šventomis žiniomis, kurias galima realizuoti tik griežtų apribojimų pagalba. Todėl bet kokios mintys apie tai, ar įmanoma numesti svorio vaikštant pėsčiomis, geriausiu atveju sukelia šypseną. Taip, pasakykite man, kad galite numesti svorio valgydami greitą maistą.

Gali! Nėra paslapčių, kaip mesti svorį. Tai atsiranda dėl kalorijų trūkumo. Tai yra, jūs turite išleisti daugiau energijos nei gaunate. O kaip išleisite energiją ir iš kur jos gauti – dešimtas dalykas. Nors guli ant sofos ir sugeria greitą maistą. Kūnui nerūpi.

Vaikščiojimas norint numesti svorio niekuo nesiskiria nuo įprasto pasivaikščiojimo. Ar įmanoma padidinti intensyvumą?

Todėl į klausimą: ar galima numesti svorio vien vaikštant, atsakome teigiamai. Dar kiek įmanoma, bet greitis priklausys nuo kelių faktorių.

Kaip vaikščioti norint numesti svorio?

Pradedantiesiems vaikščiojimas yra tik būdas deginti kalorijas. Ir, beje, ne tiek daug jų sudegina einant:

  • apie 180 kalorijų per valandą einant 2-3 km/h greičiu;
  • apie 300 kalorijų per valandą einant 5-6 km/h greičiu.

Kaip matote, skaičiai nėra nuostabūs. Bet tai jus nuliūdins tik tuo atveju, jei susimąstote, ar įmanoma numesti svorio vaikščiojant po valandą per dieną be jokių papildomų sąlygų. Tačiau vaikščiojimas gali būti labai sudėtingas, todėl jis tampa efektyvesnis.

Vaikščiokite kasdien

Viena valanda per dieną kasdien yra geriau nei trys valandos per dieną, bet kartą per savaitę. Net vienos valandos per dieną pakanka, kad per mėnesį sudegintum apie kilogramą riebalų. O jei taip pat suteikiate normalų 200–300 kcal kalorijų deficitą, paprastai galite sudeginti kelis kilogramus vieno riebalų.

Todėl į klausimą, ar įmanoma numesti svorio kasdien vedžiojant šunį, yra tik vienas atsakymas: įmanoma, ir tikrai labai gerai.

Padidinkite intensyvumą

Vargu ar šis patarimas jums bus naudingas, jei svarstote, ar įmanoma numesti svorio vaikštant su vežimėliu, tačiau tiems, kurie neapkrauna kitų rūpesčių vaikščiojant, bus naudinga žinoti, kad vaikščiojimas pasninku tempas padeda efektyviau deginti riebalus ir geriau treniruoti ištvermę.

Vaikščiokite ilgiau

Ar žinote, ar galite numesti svorio eidami gatve. Galite, užteks valandos kasdienių pasivaikščiojimų. Bet jei padidinsite laiką iki dviejų valandų, staiga paaiškės, kad kalorijos eina daug greičiau.

Taip, tai padaryti sunku. Ne visi turi dvi valandas per dieną, bet nebūtina kasdien taip ilgai vaikščioti. Du ar tris kartus per savaitę bus daugiau nei pakankamai.

Naudokite svarmenis

Kodėl neapsunkinus ėjimo ant kojų nešiojant 2–5 kilogramų svarmenis? Jis taps daug sunkesnis, intensyvesnis, bet efektyvesnis. Papildomas svoris padės greičiau atsikratyti kilogramų.

Pasirinkite tvirtą reljefą

Vaikščiojimas gali sudeginti daugiau kalorijų. Tiesą sakant, nuėjus pusantro mylios sudeginama maždaug 100 kalorijų, priklausomai nuo jūsų lyties ir svorio. Norėdami padidinti ėjimo intensyvumą ir sudeginti dar daugiau kalorijų, išbandykite pėsčiųjų takus su kalvomis ar nedideliais įkalniais.

Kaip vaikščioti norint numesti svorio? Apskritai tai nesvarbu. Galite net pasivaikščioti savo keturkojį draugą.

Šaltinis: https://www.dimedium.lt

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite