Depiliacija: trumpa tiesa apie kiekviena depiliacijos būdą

Depiliacija VilniujeDepiliacija Vilniuje, tai natūrali grožio procedūra kuria užsiima tiek vyrai, tiek moterys dėl vienų ar kitų priežasčių. Ar tai būtų grožis, patogumas, higiena ar visie dalykai kartu, ši procedūra nenustoja būti populiari.

Kalbant apie pačius plaukų šalinimų būdus – jų taip pat yra bent keli pagrindiniai, vieni populiaresni, kiti mažiau, tačiau jų visų tikslas – padėti žmonėms atrodyti taip kaip jie nori.

Šiame straipsnyje būtent apie juos ir pašnekėsime – aptarsime pagrindinius depiliacijos būdus ir pagrindingus kuriuos žinoti kiekvienam žmogui kuris užsiima depiliacija.

Pagrindiniai depiliacijos būdai ir tiesa apie juos

Skutimas

Skutimas – tai pats paprasčiausias plaukelių šalinimo būdas tinkantis bet kokiems plaukams ir visam kūnui. Tai yra pats seniausias būdas, tačiau kaip pripažįstama ir vienas mažiausiai efektyvių.

Taip yra dėl labai paprastos priežasties – tiesiog peiliukai nuskuta plaukus esančius odos paviršiuje, o nešalina jų su šaknimi. Dėl to jie labai greit atauga ir dažniausiai storesni bei tamsesni nei prieš tai.

Žinoma yra ir skutimosi pliusų – tai pigiausia ir greičiausia depiliacijos procedūra kuria yra lengviausia atlikti net ir būnant namuose. Jei norite mažiausiai sukti galvą

Depiliaciniai kremai ir putos

Kremai ir putos – dar vienas būnas greitai ir paprastai pašalinti nenorimus plaukelius iš tam tikros kūno vietos. Tiesa, palyginus su skutimusi, kremas užima šiek tiek daugiau laiko.

Procedūros principas – labai paprastas. Užpurškus ar užtepus ant tam tikro gelio, tereikia jį palaikyti apie 3-5 minutes ir pašalinti plaukelius mentele. Plaukeliai šiuo atveju ataugs tik po poros dienų.

Deja, tačiau kremai geba pašalinti tik plonus plaukelius todėl geriausiai jis tiks pažastų ir kojų sričiai. Norint pašalinti kitų sričių plaukelius, reikės rinktis kitas depiliacijos alternatyvas.

Depiliacija šaltu ar karštu vašku

Vaškavimas yra vienas populiariausių būdų pašalinti didelį nepageidaujamų plaukelių skačių iš karto vienu metu. Depiliuojama vieta yra sutepama pagal plaukelių augimo kryptį, o jam sustingus, plaukeliai staigiu judesiu yra plėšiami prieš plaukelių augimo kryptį.

Kadangi reikalingas vaškas kainuoja nemažai, o pati procedūra yra kur kas sudetingesnė nei kitos, geriausias sprendimas būtų nuvykti į grožio saloną pas specialistes kurios geriausiai žinos koks vaškavimo metodas labiausiai jums tiks.

Šalinimas vašku – vienas iš efektyviausių būdų ir geriausiai veikiančių plaukelių šalinimo būdų. Plaukeliai dingsta net 2-4 savaites, o net ir ataugę jie būna ploni ir netvirti, todėl šį metodą galima naudoti bet kokios srities plaukų šalinimui.

Elektroepiliacija

Elektroepiliacija – Lietuvoje ne tokia populiari plaukų šalinimo procedūra kaip, kad kitos panašios alternatyvos kaip fotoepiliacija ar šalinimas lazeriu. Procedūra čia taip pat kiek sudėtingesnė nei kitur.

Specialia adata, itin koncentruota elektros srovės yra siunčiama tiesiai į plauko folikulą, taip pašalinant esančius plaukus kartu su šaknimi ir neleidžia jam daugiau ataugti. Tai labai greitas ir efektyvus plaukų šalinimo būdas, tačiau ne visiems yra patraukli pakankamai didelė jos kaina.

Žinoma, tokią procedūrą galės atlikti tik profesionalus salonas, todėl norintys turėtų ten ir vykti.

Plaukų šalinimas lazeriu

Plaukelių šalinimas lazeriu yra ko gero pats efektyviausiai ir populiariausias depiliacijos būdas iš atliekamų grožio salonuose. Toks metodas yra populiarus ne Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje ir visai lengva suprasti kodėl.

Vos per keliolika minučių plaukeliai yra visiškai pašalinami, o rezultatu galima mėgautis labai ilgą laiką. Tiesa, kartais profilaktiškai reikia apsilankyti korekcinėms procedūroms jeigu ne viską pavyksta pašalinti iš karto.

Pabaigai

Aptarėme visus pagrindinius depiliacijos būdus. Kiekvienas iš šių būdų turi savų pliusų ir minusų, tačiau ilgalaikė depiliacija ko gero yra protingesnė investicija turint omenyje laiką ir rezultatus.

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite