Tinkamiausia apranga bėgiojant

Sportinės tamprės moterims

Šįkart norime pakalbėti apie pradedančiuosius bėgikus, kuriems rūpi tikriausiai daug dalykų apie sportą ir viskas, kas susijęs su juo. Jeigu esate tas, kuris neseniai pradėjo bėgioti, ko gero jau pradėjote galvoti apie tai kokią aprangą pasirinkti. Pagrindinis dalykas, tikriausiai, yra tas, kad didelės investicijos yra tikrai nereikalingos norint siekti savo bėgimo tikslų. Kadangi treniruočių apranga moterims, tikriausiai, yra iš ties svarbu, sužinokite kokius rūbus geriausia rinktis mėgstančioms bėgioti.

Toliau trumpai papasakosime apie keletą pagrindinių ir būtinų pradedantiesiems bėgikams.

Bėgimo batai

Pradedame nuo pačio svarbiausio – bėgimo bateliai. Čia tikriausiai verta didžiausio dėmesio ir kokybės. Patartina pasirinkti labai kokybiškus ir tikrai gerai tinkančius sportinius batelius. Nebe reikalo yra atskira avalynės rūšis skirta bėgiojimui. Batai pagaminti specialiai šiam sportui ir labai patogūs. Dydis turėtų atitikti jums tinkantį, kitu atveju labai greitai turėsite nuospaudas.

Rinkdamiesi batus parduotuvėje nežiūrėkite vien į batų išvaizdą, prekinį ženklą, spalvą ar juo labiau tik kainą. Jūsų bėgimo bateliai neturi būti patys brangiausi lentynoje, tačiau būtina išsirinkti kokybišką prekę, o už gerą kokybę dažniausiai reikia pamokėti daugiau. Tokie batai bus patogus ir saugos jus nuo potencialių traumų bėgant.

Jeigu visiškai nežinote apie tai kokius batus pasirinkti, nuvykę į sportinių batų parduotuvę būtinai pasikonsultuokite su specialistu dėl jūsų išmieros, bėgimo stiliaus ir norimų pasiekti tikslų. Kai kurios parduotuvės jums net pasiimti batus kelių dienų išbandymo laikotarpiui, nemokant pinigų.

Bėgimo metu yra svarbūs ne tik bateliai, tačiau ir specifinės kojinės bėgimui. Apie jas, žemiau.

Bėgimo rūbai

Rūbai taip pat ne mažiau svarbūs, kaip ir avalynė. Tai taip pat labai svarbu kokybiškam sportui. Svarbiausia, kad apranga būtų patogi, nevaržanti. Negaudykite madų eidamos sportuoti. Tai yra užsiėmimas, kurį darote dėl savęs, nėra svarbu, ką pagalvos kiti.

Vyrai dažniausiai renkasi šortus ir marškinėlius bėgiojimui, o tamprės moterims jau kurį laiką išlieka vienas populiariausių aprangos dalykų sportui.

Aptarsime pagrindinius rūbus žemiau.

Bėgimui pritaikytos kojinės

Lyg ir smulkmena, tačiau labai svarbi detalė sportininko aprangoje. Priklauso ar tai vasara ar žiema, labai svarbu geros, orui pralaidžios kojinės. Visi pripažįsta, jog geriausios kojinės bėgimui yra pagamintos sintetiniu pavidalu tokiu kaip polisteris ar akrilis. Jos leidžia kojoms lengvai kvėpuoti ir kartu saugo jas nuo trinties su batais.

Jei planuojate bėgioti žiemą, geriausia yra pasirūpinti bėgimui pritaikytoms vilnonėmis kojinėmis. Jos ne tik atliks bazinę kojos saugojimo funkciją, tačiau kartu suteiks būtinos šilumos

Kojinių stilius ir spalva grynai priklausys jau nuo jūsų. Kai kurios jos bus labai žemos ir arti kulkšnų, kitos kompresinės kojinės bus virš jų ar net sieks blauzdas. Rinkitės tokias kurios jums tinka labiausiai ir geriausiai atitinka už lango esantį orą.

Labai dažnai žmonės renkasi žemas kojines vasaros laikotarpiui ir aukštas žiemai.

 

Palaikančios sportinės liemenėlės

Kitas aktualus rūbas – moterims pasirūpinti kokybiška liemenėle sportui, specialiai pritaikyta intensyviam sportui tokiam kaip bėgimas. Verta išbandyti bent keletą variantų prieš išsirenkant tą kurią planuojate naudoti reguliariai, tam, kad treniruotės metu būtų patogu.

Labai svarbu, jog liemenėlė priglustų patogiai ir nebūtų per daug įsitempusi būtų tinkamai prigludusi. Paprastai rekomenduojama keisti liemenėlę po 72 plovimų, kuomet dingsta jos elastiškumas.

Pabaigai

Aptarėme pagrindinius sportinius drabužius kuriuos verta įsigyti pradedantiems bėgikams. Verta nepamiršti ne tik tokių dalykų kaip gera ir patogi avalynė, tačiau aukštos kokybės kelnės, marškinėliai ar kojinės.

Paverskite savo bėgimą patogia ir malonia sportavimo patirtimi dėka keleto nedidelių investicijų.

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite