Elektroepiliaciją ar fotoepiliaciją – kurį plaukų šalinimo metodą rinktis?

Pasiryžus žūtbūtinei kovai su nepageidaujamais plaukais, labai svarbu išsirinkti tinkamą depiliacijos metodą. Jei norite trumpalaikio efekto, pasirinkti dažniausiai nėra sunku, kiekviena moteris lengvai išsirinks labiausiai jai tinkantį būdą: vienoms paprasčiau plaukus šalinti skustuvu, kitoms priimtinesnės vaško procedūros. Kiek sunkiau apsispręsti, kai norisi ilgiau išliekančio efekto. Yra keli skirtingi epiliacijos metodai. Palyginkime du populiarius būdus – elektroepiliaciją ir fotoepiliaciją. Galbūt tai padės išsirinkti tinkamiausią.

elektroepiliacijaAbu metodai nėra priskiriami prie itin skausmingų. Tiek fotoepiliacija, tiek elektroepiliacija sukelia nedidelį diskomfortą odai, tačiau yra nepalyginamai malonesnės procedūros nei plaukų pešiojimas ar šalinimas pleistrais.

Taikant elektroepiliaciją elektros impulso sukuriama šiluma sunaikinama plauko šaknis ir pats folikulas (plauko maišelis). Tokiu būdu pasiekiamas ilgalaikis plaukų šalinimo efektas. Per kelis apsilankymus pas grožio specialistus, galėsite nebesirūpinti depiliacija visą likusį gyvenimą, o atsiradusius papildomus pinigus ir laiką skirti malonioms procedūroms ar pomėgiams. Fotoepiliacijos metu plaukai šalinami intensyvia pulsine šviesa. Plaukų pigmentas sugeria šviesą ir išskiria didelę šiluminę energiją. Ši energija ir sunaikina plauką. Tačiau sunaikintas plauko pigmentas mūsų organizme po kurio laiko atsinaujina ir plaukai gali vėl augti. Žinoma, tai jokia bėda, jei turite mėgstamą grožio saloną ir jame lankytis jums tikra šventė.

Kuris iš dviejų metodų labiau tinka būtent jums, gali nulemti ir jūsų pačios poreikiai. Renkantis depiliacijos būdą svarbu, kokius plaukus norite pašalinti. Elektroepiliacijos metodui visai neturi reikšmės plauko pigmentas (melaninas). Tuo tarpu fotoepiliacijos būdu negalima pašalinti žilų arba šviesių plaukų. Taip yra dėl to, kad melanino neturintys plaukai nesugeria šviesos ir procedūros metu nėra sunaikinami.

Jei pasirinksite elektroepiliaciją, reikėtų žinoti, kad per vieną apsilankymą grožio salone bus pašalinami plaukai nuo gana nedidelio ploto, kadangi tai kruopštus, laiko reikalaujantis darbas. Vienas aparato įdūrimas sunaikina tik vieno plauko šaknį. Tačiau žinant stulbinantį procedūros efektą, galima džiaugtis, jog už kantrybę atitinkamai atsilyginama. O laikas neprailgsta, kai esi patikimose profesionalų rankose. Norint džiaugtis galutiniu fotoepiliacijos rezultatu, pas specialistus taip pat reikės apsilankyti kelis kartus. Skirtumas tik tas, jog fotoepiliacijos metu šviesos impulsai skleidžiami plačiu spektru, todėl vienu metu galima pašalinti plaukus nuo didesnio ploto. Be to, siekiant mėgautis oda be plaukų, visą procedūrą reiks kartoti 1-2 kartus per metus.

Norint išmėginti elektroepiliacijos metodą, vertėtų apsilankyti Vilniuje įsukūrusiame grožio salone „Epil“, kur profesionali komanda suteiks jums kokybiškas paslaugas.

Vienas iš geriausių depiliacijos salonų Depiliacijos salonas Vilniuje EPIL.

Depiliacijos centrą Vilniuje rasite adresu: Žygio g. 90

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite