Veido drėkinimas: kokias kaukes verta išbandyti namuose?

Žvarbus oras ir artėjanti žiema nuolat primena, jog odai reikalinga intensyvi priežiūra. Svarbiausias dalykas – drėkinimas. Tačiau kosmetologai vieningai sutaria, kad nėra vienos universalios priemonės, kuri vienodai padėtų visų tipų odoms. Todėl šiandien pateiksime Jums net keletą natūralių kaukių, kurias lengvai galima pasidaryti namuose. Jums beliks išbandyti visas, išsirinkti mylimiausią ir mėgautis gražia oda!

Veido odos drėkinimas

veido drėkinimas

Veido odos drėkinimas svarbus visais metų laikais. Vasarą oda yra alinama saulės spindulių, dulkių… Tačiau nuo rudens Lietuvoje susiduriame su dar baisesnėmis problemomis – žema oro temperatūra, žvarbiu vėju lauke, šildymu ir sausu oru uždarose patalpose… Tad būtent šaltuoju metų laiku svarbu atkreipti itin didelį dėmesį į odos drėkinimą.
Rudenį ir žiemą itin didelė bėda – odos dehidratacija. Kad išvengti šios nemalonios odos problemos, geriausia išbandyti drėkinančias procedūras, serumus su hialurono rūgštimi bei drėkinančias kaukes. Tokias kaukes galima pradėti naudoti nuo 20 metų kartą per savaitę, geriausia, po veido šveitimo. Serumus – nuo 25 metų, o drėkinamąsias kaukes galima naudoti nuo paauglystės. Specialistai teigia, jog drėgmės odai nebūna per daug!

Natūralus veido drėkinimas

Vis dėlto ne visada norisi ant odos tepti chemijos perpildytus kremus. Na, o galbūt kartais, kremai tiesiog per brangūs, todėl mes, siūlome išbandyti natūralius drėkinančius kremus, kuriuos rasite savo šaldytuvuose!
Keli receptai veido drėkinimui namų sąlygomis:

  • Alijošiaus losjonas

Ingredientai: keli alijošiaus lapai, 1,5 l vandens. Naudojimo būdas: iš anksto nupjaukite kelis alijošiaus lapus, nuplaukite juos ir padėkite į šaldytuvą 7-10 dienų, geriau į lėkštę arba dubenėlį. Iš šaldytuvo ištraukite 2-3 stambius lapus (bendras svoris ne mažiau 100 g), nuplaukite, užpilkite 1-1,5 l šalto vandens ir palikite 2 valandoms.

Tuomet puodą užkaiskite ir vandeniui užvirus virinkite 5 minutes. Nuovirą atvėsinkite, nukoškite, perpilkite į butelį ir laikykite šaldytuve ne ilgiau nei mėnesį. Losjonu patrinkite veidą ir kaklą kelis kartus per dieną.

  • Kiaušinio baltymo ir mielių kaukė

Ingredientai: 1 kiaušinio baltymas, 20-25 g mielių.

Naudojimo būdas: baltymą išplakite iki putų, supilkite mieles ir išmaišykite. Užtepkite ant veido, palaikykite 15 minučių, tuomet nuplaukite šiltu vandeniu. Kartokite du kartus per savaitę. Laikykite šaldytuve ne ilgiau kaip 6 valandas.

  • Japoniška kaukė

Ingredientai: 1 arbatinis šaukštelis medaus, 1 arbatinis šaukštelis miltų, 1 arbatinis šaukštelis pieno.

Naudojimo būdas: lygias medaus ir miltų dalis išmaišykite dubenėlyje, supilkite šviežią pieną. Gerai permaišę masę, užtepkite ant veido plonu sluoksniu, padengiant visą odą. Po 30 minučių kaukę nuvalykite vatos gabalėliu, sumirkytu žolelių, pavyzdžiui, ramunėlių, nuovire. Kartokite 2-3 kartus per savaitę. Laikykite šaldytuve 8 valandas.

  • Grietinės kaukė

Ingredientai: 2 valgomieji šaukštai grietinės, 1 kiaušinio trynys, 1 arbatinis šaukštelis morkų sulčių.

Naudojimo būdas: grietinę išplakite su tryniu ir morkų sultimis. Užtepkite ant veido odos. Palaikykite 15-20 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu. Kartokite 2 kartus per savaitę. Laikykite šaldytuve 8 valandas.

Garantuojame, jog kaukės suteiks ne tik puikų drėkinimo efektą, bet ir suteiks Jums nuostabų laisvalaikio praleidimo būdą: gaminti natūralias kaukes kartu su draugėmis ar šeima. Primename, jog drėkinti odą būtina visais metų laikais ir jei nepamiršite to daryti turėsite skaisčią, švytinčią ir jaunai atrodančią odą.

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite