Plastinės chirurgijos paslaugos

Plastinės chirurgijos paslaugosJeigu manote, kad plastinė chirurgija tai tik šių dienų atradimas, labai klystate. Išties šios srities istorija mus nukelia į priešistorę.

Pirmieji mūsų protėviai jau taikydavo įvairius būdus pakeisti savo išvaizdai: puošdavo kūnus tatuiruotėmis, aštrindavo dantis, nešiodavo specialius diskus.

Jeigu kalbėtume apie pirmąją plastinę operaciją, tai drąsiai galėtume sakyti, kad ji buvo atlikta senovės Egipte.

Vadinasi, tai daugybę metų tobulinta sritis, dėka šiuolaikinių technologijų ir mokslo pažangos galinti pasiūlyti didesnę pasiūlą..

Riebalų nusiurbimas – viena populiariausių procedūrų

Jeigu svajojate apie dailias kūno linijas, tačiau jų neturite dėl susikaupusio poodinio riebalų sluoksnio, ši operacija puikus pasirinkimas. Svarbu nepainioti – tai neišspręs antsvorio problemų.

Procedūra skirta tik paryškinti kūno linijoms. Pavyzdžiui, pilvo riebalų nusiurbimas padeda maksimaliai išryškinti liemenį, o kartais net raumenis. Vadinasi, jūsų kūno masės indeksas (KMI) neturi būti aukštesnis nei 31. Dažnai prieš šią operaciją prašoma atsikratyti antsvorio.

Ką reikia žinoti apie šią operaciją?

Reikalingas pasiruošimas, kaip ir prieš daugelį kitų operacijų, turėsite bent kuriam laikui atsisakyti žalingų įpročių: rūkymo, piktnaudžiavimo alkoholiu. Taip pat turėsite vesti teisingą gyvenimo būdą: reguliariai sportuoti, sveikai maitintis. Kitus svarbius aspektus aptarsite su chirurgu, kuris įvertinęs jūsų būklę, paskirs tinkamiausią procedūrą.

Pačios operacijos trukmė labai individuali. Priklauso nuo siurbimo zonų ir jų skaičiaus. Gali trukti 1 – 5 valandas. Tikriausiai po procedūros, turėsite bent vieną naktį praleisti klinikoje. Rezultatai dažniausiai pasimato po kelių mėnesių.

Sėdmenų plastiką daugiausiai renkasi moterys

Ši paslauga populiariausia tarp jaunesnių moterų, kurios dažniausiai renkasi sėdmenų didinimą. Pacientės, turinčios plokštesnius sėdmenis arba per trumpą laiką netekusios daug svorio, dėl ko jų sėdmenų oda tampa sukritusia, neretai išgyvena diskomfortą, jaučiasi nepatrauklios, todėl siekiama išraiškingesnių linijų.

Tai įmanoma pasitelkiant kelis metodus: atliekant pakėlimą, naudojant implantus arba persodinant riebalus. Tinkamiausias variantas išsirenkamas pasitarus su gydytoju, kuris įvertinęs jūsų būklę nuspręs, kuri procedūra priimtiniausia.

Pati operacija dažniausiai trunka 2 – 3 valandas, atliekama bendrinės nejautros būsenoje. Eiga priklauso nuo individualaus atvejo, todėl pjūviai atliekami skirtingai. Svarbu žinoti, kad pasibaigus nejautrą sukeliančių medikamentų poveikiui, gali skaudėti ir kurį laiką bus matomas patinimas.

Grožio Akademijai“ , Estetinės medicinos ir kosmetologijos centrui, dažnai užduodami įvairūs klausimai apie įvairias procedūras, todėl daugelį atsakymų rasite ten, o likusius galėsite aptarti su gydytoju, kuris išspręs iškilusias problemas.

Plastikos chirurgijos atgimimas

Jau supratote, kad ši šaka buvo plėtojama nuo seniausių laikų. Savaime suprantame, kad skirtingu metu skirdavosi jos tobulinimo ir plėtimo mastai, o kartais visiškai procesai sustodavo. Tačiau plastinė chirurgija vėl atgimė po pasaulinių karų, kurių metu daugelio žmonių išvaizda buvo subjaurota. Galima džiaugtis, kad dabar ši chirurgijos sritis derinama ne tik su grožio, bet ir sveikatos išsaugojimu.

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite