Vasarą lieknėti lengviau

svorio metimasLieknėti tinka visais metų laikais, tačiau vasarą tai yra žymiai lengviau padaryti. Karštis, ilgos dienos, daug šviežių daržovių, uogų ir vaisių – visa tai padeda lengvai mesti nereikalingus kilogramus. Be to, vasarą fizinis aktyvumas yra žymai intensyvesnis negu žiemą ar rudenį.

3 priežastys, kodėl vasarą lieknėti lengviau:

– Karštis mažina apetitą

Karštomis dienomis savaime norisi valgyti mažiau, tad suvartojame mažiau kalorijų. Taip pat geriame daugiau vandens, kas irgi labai svarbu lieknėjant.

– Daug šviežių daržovių, uogų, vaisių

Vaisių ir daržovių valgome ištisus metus, o vasarą jų turime daugiau ir įvairesnių, juose daugiau maistinių medžiagų, taigi lengviau patenkinti organizmo poreikius, mažiau alinamas kūnas. Tačiau vien vaisiais, uogomis ir daržovėmis maitintis tikrai nereikia. Maistas ir vasarą turi būti įvairus. Gal kiek mažiau norisi riebaus maisto nei žiemą, bet riebalų šiuo metu mums irgi reikia.

 Daugiau judame

Šiltomis ir saulėtomis vasaros dienomis daugiau laiko leidžiame gryname ore, daugiau judame: rūpinamės daržais, vaikštome ilgesnes distancijas, važinėjame dviračiais, plaukiojame ir pan.

Lieknėkite protingai

Nors vasarą ir lengviau mažiau valgyti,staigiai svorį mažinančios dietos labai kenkia organizmui. Svoris turi būti metamas palaipsniui, ypač jei esate prikaupę daugiau nei kelis nereikalingus kilogramus.

Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, pasinaudokite manodieta.lt dietologės individualiai sudarytu valgiaraščiu. Taip valgysite sveiką ir subalansuotą maistą bei būsite tikri, jog suvartojate tiek kalorijų, kiek jums reikia.

Susiję Įrašai

Svorio metimas
Taip Pat Skaitykite