Apie Forever Living produktus

forever living produktai

Forever Living Products – tai visame pasaulyje vykdanti veiklą įmonė, kuri patirtį skaičiuoja dar nuo 1978 m. gegužės 13 d. Pagrindinė įmonės būstinė yra Fynikse, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Forever Living Products užsiima įvairių produktų, pagamintų iš ypač vertingo augalo alijošiaus, gamyba bei prekyba. Forever Living produkcija yra žinoma ir pripažinta visame pasaulyje sveikatos ir grožio srityje. Įmonei svarbiausia yra kokybė, tad norėdama pasirūpinti tik aukščiausios kokybės alavijo tiekimu, ji pati valdo didžiausias alijošiaus plantacijas, esančias Dominykos Respublikoje. Produktai atsakingai gaminami dvejose Forever Living gamyklose, įsikūrusiose Fynikse ir Dalase, JAV, o veiklą įmonė vykdo net 150 šalių visame pasaulyje, kasmet parduodama prekių net už 3 milijardus dolerių

Forever Living Products gaminiai pažymėti tarptautiniais, aukščiausios kokybės reikalavimus turinčiais sertifikatais

Tarptautinės alavijų mokslo tarybos sertifikatas

Tai – nešališka ir ne pelno siekianti organizacija, teikianti objektyvius įvertinimus. Šios mokslo tarybos pagrindinis tikslas yra tirti iš alijošiaus gaminamus produktus bei jų veiksmingumą ir švarumą. Forever Living Products įmonė 1986 metais parodė iniciatyvą ir paprašė atlikti trijų produktų analizę – Aloe Vera gelio, Aloe Vera sulčių bei Alavijo ir uogų nektaro. Analizės rezultatai buvo stulbinantys – produktai ne tik atitiko organizacijos keliamus reikalavimus, tačiau ir pranoko juos. Nuo tada daugelis Forever Living produktų yra žymimi Tarptautinės alavijų mokslo tarybos sertifikatu.

PETA Cruelty Free

Forever Living produktų gamybos metu nėra atliekami jokie bandymai su gyvūnais, tai užtikrina įmonei itin vertingą PETA Cruelty Free, kovojančios už gyvūnų teises organizacijos sertifikatą.

Islamic Seal of Approval

Forever Living produktai atitinka Islamo keliamus reikalavimus, kuriuos gali vartoti šią religiją išpažįstantys asmenys – tai įrodo Islamic Seal of Approval sertifikatas, analizuojantis tokius faktorius kaip švara ir tyrumas, kurie privalo būti taikomi kaip produkto gamybos ir pakavimo standartas.

Kosher

Žydų bendruomenė suteikia sertifikatą Forever Living produktams, kuris nurodo, kad jie atitinka tarptautinį košerinį žymėjimą. Norint gauti šį sertifikatą, įmonė privalėjo nurodyti, kokiomis sąlygomis auginamos žaliavos, naudojamos produktų gamybai, taip pat produktų formulę su visais ingredientais ir gamybos procesą. Šios sąlygos lemia tai, kad Kosher sertifikatas yra sunkiai gaunamas, tačiau jį turinčios įmonės atitinka aukščiausią kokybės standartą.

Halal

Tai IFANCA, t.y. Islamo maisto ir Amerikos mitybos tarybos teikiamas sertifikatas produktams, kurie atitinka Islamo religijos keliamus maisto produktų standartus. Forever Living įmonė įrodė, kad jų produkcijos sudėtyje nėra alkoholio ir gyvūlinės kilmės ingredientų, o tai yra pagrindiniai reikalavimai, būtini gauti Halal sertifikatą.

Forever Living Produktai | Katalogas >>> https://www.aloe24.lt

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite