Žaliosios arbatos nauda

zalia arbataMedikų bendruomenė taip pat prisidėjo prie patvirtinimo apie teigiamą žaliosios arbatos poveikį mūsų organizmui.

Alzheimerio liga sergantiems ligoniams, žalioji arbata padeda mažindama baltymų kiekį, kuris slopina smegenų funkcijas. Per dieną išgeriant bent du puodelius žaliosios arbatos, galima sumažinti rizika beveik perpus ateityje sirgti demencija.

Statistika rodo, kad sergamumas vėžiu yra mažesnis tose šalyse, kuriose geriama daug žaliosios arbatos. Kodėl? Kadangi žalioji arbata padeda užkirsti kelią vėžio ląstelių augimui ir apriboja kancerogenų įsisavinimą. Visų pirma, žalia arbata padeda išvengti šlapimo pūslės vėžio, kasos vėžio, stemplės vėžio, ir krūties vėžio.

Žalioji arbata padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, nes jis slopina cholesterolio absorbciją į organizmą. Žalioji arbata taip pat veiksmingai padeda organizmui atsikratyti cholesterolio, kuris jau yra kraujyje. Norėdami pamatyti žymų cholesterolio sumažėjimą, jums reikia išgerti bent penkis ar daugiau puodelių per dieną.

Žalioji arbata padeda apsaugoti kepenis nuo kenksmingų medžiagų, tokių kaip alkoholis ir kiti toksinai. Ji taip pat padeda sumažinti riebalų kiekį kepenyse iki 55%.

Žalioji arbata padeda ir metant svorį. Svorio metimą ji įtakoja keliais būdais. Pirma, ji pagreitina organizmo medžiagų apykaitą, kuri leidžia sudeginti daugiau kalorijų.. Ji taip pat mažina apetitą.

Koks geriausias būdas sublogti vartojant žaliąja arbatą? Pakeisti kuo įmanoma daugiau jūsų vartojamų skysčių į žaliąją arbatą. Norėdami pamatyti spartesnį svorio kritimą išgerkite per dieną ne mažiau kaip 4-5 puodelius žaliosios arbatos. Žalioji arbata neturi riebalų ir kalorijų.

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite